O nas

kim jestem?

Pare słów o mnie

Nazywam się Jakub Ryłko i jestem założycielem szkółki sportowej – Ryłko Sport. Posiadam wykształcenie pedagogiczne.  Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.  Ukończyłem kierunek wychowanie fizyczne oraz uzyskałem kilka specjalizacji instruktorskich m.in. z pływania, narciarstwa, kajakarstwa, turystyki rowerowej, piłki siatkowej, gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Dodatkowo ukończyłem kurs instruktorski nauki pływania niemowląt.

Moje kwalifikacje zawodowe wzbogaciłem o wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej na studiach podyplomowych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Obecnie pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz nauczyciel wspomagający w klasach integracyjnych z dziećmi z niepełnosprawnością.

O szkółce

Parę słów o szkółce

Szkółka sportowa Ryłko Sport powstała w 2018 roku. Od początku swojej działalności bardzo dynamicznie się rozwijamy.  Prowadzimy zajęcia sportowe w Bielsku-Białej oraz Żywcu. Wyróżniamy się bogatą ofertą zajęć sportowych. Organizujemy półkolonie, obozy sportowe oraz zimowiska narciarskie. Misją firmy jest przekazanie dzieciom pasji do sportu oraz umiejętności, które zostaną z nimi na całe życie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć.