Obozy i półkolonie sportowe

wyjazdy

PÓŁKOLONIE I OBOZY SPORTOWE

Nasza szkółka posiada wpis Organizatora Turystyki pod numerem 1586 nadany przez Urząd Marszałkowski w Katowicach. Wszystkie nasze wyjazdy  są zgłoszone i weryfikowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Od początku naszej działalności organizujemy  obozy i półkolonie sportowe. Naszym  zadaniem jest przekazywanie dzieciom pasji do sportu i umiejętności, które będą mogły rozwijać i doskonalić. Cel ten realizujemy poprzez tworzenie unikatowych półkolonii letnich, obozów czy zimowisk.

W czasie organizowania wypoczynku dla dzieci stawiamy na bezpieczeństwo. latem i zimą współpracujemy z najlepszą kadrą, która posiada wykształcenie wyższe (nauczyciele) oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z półkolonii

Sprawdź inne oferty

Zadzwoń do nas +48 500 622 545

I zapytaj o interesujący Cię obóz

Opinie

Co piszą o nas klienci

Agnieszka K

Półkolonia na sportowo rewelacja. Córka Bardzo zadowolona. P. Kuba sympatyczny uśmiechnięty bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam 100%. Za rok na pewno powtórka

Izabela W

Fachowa opieka, zaangażowanie, troska, mega dużo pozytywnej energii, super zabawa, wiedza i zaszczepiona ciekawość otaczającego świata. Szczerze polecam półkolonie, ten wspólnie spędzony czas na długie lata pozostanie w pamięci Dziękujemy

Elzbieta H

Serdecznie polecam . Syn bardzo zadowolony z nauki pływania. Profesjonalny instruktor, z poczuciem humoru i cudownym podejściem do dzieci.

Barbara U

Polecam!!! Nauka pływania w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do dzieci. Lekcje to była czysta przyjemność dla córki.

Arkadiusz M

Bardzo dobra opieka i profesjonalne podejście polecam!

Angelika S

Z całego serca polecam RyłkoSport, moje dzieci z pewnością jeszcze nie raz tam powrócą.