Obozy i półkolonie sportowe

wyjazdy

PÓŁKOLONIE I OBOZY SPORTOWE

Od początku naszej działalności organizujemy  niebanalne obozy i półkolonie sportowe. Naszym  zadaniem jest przekazywanie dzieciom pasji do sportu i umiejętności, które będą mogły rozwijać i doskonalić. Cel ten realizujemy poprzez tworzenie unikatowych półkolonii letnich, obozów czy zimowisk.

Wszystkie półkolonie letnie i zimowe organizowane są w turystycznych miejscowościach takich jak: Szczyrk oraz Węgierska Górka.

  • 2019 – Półkolonia Szczyrk,
  • 2020 – Obóz narciarski w Czechach,
  • 2020 – Półkolonia Węgierska Górka,

W czasie organizowania wypoczynku dla dzieci stawiamy na bezpieczeństwo. Latem i Zimą współpracujemy z najlepszą kadrą, która posiada wykształcenie wyższe (nauczyciele) oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.  Dodatkowo zapewniamy wyżywienie, transport oraz świetną zabawę.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z półkolonii

Sprawdź inne oferty

Zadzwoń do nas +48 500 622 545

I zapytaj o interesujący Cię obóz

Opinie

Co piszą o nas klienci

Agnieszka K

Półkolonia na sportowo rewelacja. Córka Bardzo zadowolona. P. Kuba sympatyczny uśmiechnięty bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam 100%. Za rok na pewno powtórka

Izabela W

Fachowa opieka, zaangażowanie, troska, mega dużo pozytywnej energii, super zabawa, wiedza i zaszczepiona ciekawość otaczającego świata. Szczerze polecam półkolonie, ten wspólnie spędzony czas na długie lata pozostanie w pamięci Dziękujemy

Elzbieta H

Serdecznie polecam . Syn bardzo zadowolony z nauki pływania. Profesjonalny instruktor, z poczuciem humoru i cudownym podejściem do dzieci.

Barbara U

Polecam!!! Nauka pływania w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do dzieci. Lekcje to była czysta przyjemność dla córki.

Arkadiusz M

Bardzo dobra opieka i profesjonalne podejście polecam!

Angelika S

Z całego serca polecam RyłkoSport, moje dzieci z pewnością jeszcze nie raz tam powrócą.