Oferta zajęć

Nasze zalety

SZKOLIMY W MAŁYCH GRUPACH

W naszej szkółce pływania w  jednej grupie pływackiej szkolimy  5 -6 osób. Tak mała liczba dzieci na zajęciach pozwala trenerowi pływania kontrolować całą grupę i zadbać o rozwój wszystkich uczestników.

Nasze zalety

Uczymy przez zabawę

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy.
Dlatego dzieci w naszej szkółce się nie nudzą i chętnie uczęszczają na zajęcia.

Nasze zalety

Prowadzimy zapisy przez cały rok

Do naszej szkółki możesz dołączyć, kiedy tylko zechcesz.

Nasze zalety

Odrabiamy każdą nieobecność

W naszej szkółce nie traci się zajęć w przypadku choroby lub innego zdarzenia losowego. Wystarczy, że zgłosisz nieobecność odpowiednio wcześniej, a my zaplanujemy termin kiedy możemy odrobić nieobecność dziecka.

Mamy wypracowany autorski program nauczania oraz system motywacyjny,

Autorski program

Nasz program szkolenia dzieci opiera się na poziomach zaawansowania. Pierwszy etap to zapoznanie się ze środowiskiem wodnym, a ostatni – opanowanie najtrudniejszego dla większości stylu motylkowego.

System motywacyjny dla dzieci opiera się na specjalnych kartach do wypełniania naklejkami. Dzięki temu dzieci łatwiej orientują się  w swojej pływackiej karierze. Za każdą uzupełnioną kartę wręczamy certyfikaty ukończenia odpowiedniego poziomu pływania.

Przynależność do szkółki sportowej  RYŁKO SPORT to możliwość darmowego uczestnictwa w naszych wszystkich imprezach okolicznościowych takich jak Mikołajki na basenie, wspólne pikniki rodzinne czy ogniska.

Zadzwoń do nas +48 500 622 545

I zapytaj o interesujące Cię treningi