“MÓJ PIERWSZY OBÓZ” BRENNA 2024

TERMIN: 23.07-30.07.2024 Ośrodek “Sangos” – Górki Wielkie

O obozie:

“Mój pierwszy obóz” to wakacyjna propozycja dla dzieci, które chcą rozpocząć wakacyjną przygodę z samodzielnymi wakacjami.

Obóz organizujemy w kameralnym Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym w Górkach Wielkich. Ośrodek zapewnia Nam rodzinną atmosferę, świetną kuchnię, która serwuje znakomite posiłki w postaci szwedzkiego stołu. Przy ośrodku znajduje się baza sportowo-rekreacyjna, która pozwala Nam realizować wymagający program obozu.

Program obozu:

Gry integracyjne, Gry sportowe, Gry świata, Survival mini ( budowa szałasów, rozpalanie ogniska, gotowanie na ogniu), liczne gry terenowe, mini paintball, wycieczka w góry, zajęcia rowerowe w tym wycieczki( dla chętnych), zajęcia taneczne, artystyczne, malarskie itp. kino w plenerze, wieczór bajek, liczne turnieje i konkursy, wieczór karaoke i dyskoteka, wieczór planszówek, gimnastyka, łucznictwo, slackline, zajęcia rolkarskie, bitwa balonowa, ognisko itp.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja w formie szwedzkiego stołu. Na obiad zawsze jest do wyboru kilka rodzajów posiłku. Dodatkowo deser.

KADRA;

Nauczyciele oraz Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

TRANSPORT:

Dojazd na obóz wyłącznie własnym transportem.

Zapisy:

Telefoniczne lub przez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMs3Y_9fvAZJVUC59k-nrqx63umQwONjeS9vBx0rxCjIb9Fw/viewform?usp=pp_url